دوست دارید با ما آشنا بشید؟

درباره هامیستا بیشتر بخوانید..

سلام و درود، اگه اینجا هستید که هامیستا رو بیشتر بشناسین، پس بهتره فرمالیته رو همون اول کار بذاریم کنار! هامیستا یک سایت جامع خدماتی هست که کمک میکنه برند،محصول یا استارت‌آپ خودتون رو در فضای دیجیتال بهتر و با کیفیت بالاتری معرفی کنید. مهمترین وجه تمایز هامیستا از سایر خدمات دهندگان این حوزه توجه ویژه به زمان و تعرفه خدمات دیجیتالی گرافیک،وب و تولید محتوا هست. ما در هامیستا سعی می کنیم با ارائه بهترین سامانه ها و خدمات آنلاین، علاوه بر حفظ حقوق مشتریان و کمک به انجام سفارشاتشون در این حوزه، گام موثری در پیشرفت این حوزه با چشم انداز توسعه اشتغال موثر گسترده در سطح کشور عزیزمون ایفا کنیم.

ایده اولیه هامیستا در یک دانشگاه و در سال 1398 ایجاد شد. هامیستا مثل همه برند ها تجربه کسب کرد و با یک دید بلندمدت به یه تیم دوستانه ولی در عین حال خیلی جدی تبدیل شد! (دقیقا همینقدر جالب!) ایده‌ی اولیه و هدف هامیستا، کمک به پیشرفت کسب و کارها با ابزارهای نوین خدماته. از اونجایی که این روزا همه کسب و کار ها به دیجیتالی شدن روی آوردن ماهم مبنای کارمون در این حوزه قرار دادیم. درسته که تیم هامیستا بیشتر با ابزار آنلاین هامیستاگرام شناخته شده، اما کلی خدمات دیگه هم داریم به کسب و کارهای کوچک و بزرگ ارائه میدیم و تازه، کلی خدمات دیگه هم قراره به لیستشون اضافه بشه! 

توسعه اشتغال  و داستان بازار جامع خدمات آنلاین..

ایده بخش فریلنسینگ هوشمند هامیستا از سال 99 پس از انجام حدود 420 پروژه ملی و بین المللی در تیم پیگیری شد. در واقع پس از پروژه های بسیاری که انجام دادیم به یک ایده کاملا منظم و البته با هدف توانمندسازی شغلی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های ایران رسیدیم.
همه چیز از لحظه ای شروع شد که متوجه این آمار تلخ شدیم: حدود چهل درصد از جامعه فارغ التحصیلان دانشگاه‌های ایران بیکار هستن! این در حالیه که کسب و کارهای اینترنتی به سرعت در حال رشد هستن و نیاز به نیروی متخصص بیشتر از هر زمان دیگه‌ای احساس میشه.
فریلنسری پرطرفدارترین سبک شغلی تو دنیای امروزه. کمتر کسی پیدا میشه که ساعت کاری منعطف رو دوست نداشته باشه یا از اینکه مستقل کار کنه و رئیس خودش باشه بدش بیاد. از طرفی با همه گیری ویروس کرونا افراد بیشتری به سمت مشاغل فریلنس و کار کردن به صورت دورکاری متمایل شدن.
طیف مهارت هایی که میشه با یادگیری اونها به صورت فریلنس کار کرد خیلی گسترده است. از مهارت های خیلی ساده مثل تایپ و ترجمه گرفته تا مهارتهای پیشرفته تر مثل برنامه نویسی. با وجود اینکه ورود به دنیای فریلنسری میتونه خیلی ساده باشه اما تبدیل شدن به یه فریلسنر موفق با درآمد عالی میتونه چالش برانگیز باشه.
فریلنسری فقط یه شغل ساده نیست بلکه یه بیزینس کامله و برای موفقیت توی این بیزینس فقط داشتن تخصص کافی نیست بلکه باید بتونین با استفاده از مهارتهای نرم کسب و کارتون رو گسترش بدین. مشاورین و منتورهای متخصص تیم هامیستا در پنل مهارت هامیستا و پنل فریلنسری، برای رفع تمام چالشهای مسیر رشد کسب و کار فریلنسری شما کنارتون هستن و ماموریت ما اینه که به یک میلیون جوون ایرانی کمک کنیم تا به فریلنسرهای موفق تبدیل بشن و اولین سیستم هوشمند فریلنسینگ در دنیا باشیم که در فضای آنلاین ضمانت شغلی رو ایجاد می کنه..

آرمان ما اینه که ما رو تو راه پیشرفت کسب و کار، همراه خودتون بدونین!

اگر افرادی را می شناسید که به خدمات هامیستا نیاز دارند، همین امروز به هامستا دعوتشون کنید.

درصد نسبی کارگروه های تکمیل شده و در فاز توسعه

کارگروه خدمات گرافیک 88 %
کارگروه خدمات وب و برنامه نویسی 83 %
کارگروه خدمات تولید محتوا 78 %
کارگروه خدمات تبلیغات 80 %
کارگروه خدمات سوشال مدیا و فضای مجازی 84 %