چندین راه وجود دارد یا تماس با بخش مشاوره 09332619383 – 09100090062 – 09102600321 و راه ساده تر رفتن به پنل کاربری و مشاهده و خرید پلنهای متنوع طراحی به صورت کاملا آنلاین وپیگیری سفارش از قسمت سفارشات من.

ابتدا در پنل کاربری ثبت نام نموده و وارد شوید. پس از ورود در بخش اشتراک هامیستاگرام، یکی از انواع اشتراک های روزانه، هفتگی یا ماهانه را تهیه نمایید و سپس وارد ابزار طراح آنلاین شوید. بدون داشتن اشتراک فعال امکان دانلود و دریافت طراحی ها وجود ندارد.

پس از تکمیل طراحی و ذخیره نمودن طرح و وارد شدن به حساب دارای اشتراک  ، شما میتوانید طرح خود را در فرمت های با کیفیت PDF ویژه چاپ و یا در فرمت تصویری PNG ویژه استفاده از تصویر در سایت و یا شبکه های اجتماعی و .. و همچنین می توانید طرح های خود را در فرمت پیشنمایش یا موکاپ تصویری نیز دریافت نمایید.

درخواست طرح مورد نظر خود را و ابعاد مدنظر را برای [email protected] ارسال نمایید. در پایان هر ماه قالب ها و ابعاد 3 طراحی دارای بیشترین درخواست به سامانه افزوده خواهد شد.

بله. با دریافت و استفاده از فرمت SVG در نرم افزار های کورل یا ایلستریتور میتوانید طراحی های ابزار هامیستاگرام را به صورت تخصصی تر نیز ویرایش نمایید.

سوال/پرسشی دارید؟

تمامی سوالات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد..