هامیستا، حامی کسب و کار شماست..

تخفیف ویژه شرکت های نوپا (ش.حقوقی)

شرکت ثبت شده ای دارید؟ مجموعه خدمات ضروری کارت رو با بهترین کیفیت و با تخفیف  ویژه دریافت کن!  خدمات پنل ویژه واحد های فناور صرفا ویژه افراد حقوقی نوتاسیس (کمتر از 5 سال تاسیس) می باشد. ثبت سفارش این خدمات به صورت تکی یا به صورت پکیج، دارای 30% تخفیف نسبت به پنل ثبت سفارش هامیستا می باشد.

راهنمای خدمات ویژه شرکت های نوپا

پکیج خدمات مورد نیازت رو انتخاب کن!

پکیج برنزی شرکتی

ارائه شده برای استارت‌آپ ها،شرکت ها،مراکز رشد و ارگان های نو تأسیس و درحال رشد!

پکیج نقره‌ای شرکتی

ارائه شده برای استارت‌آپ ها،شرکت ها،مراکز رشد و ارگان های در حال پیشرفت و متوسط !

پکیج طلایی شرکتی

ارائه شده برای استارت‌آپ ها،شرکت ها،مراکز رشد و ارگان های رشدیافته و بزرگ!

سوالات متداول خدمات ویژه شرکت های نوپا

چگونه میتوانم به جای خرید پکیج کامل خدمات ویژه، یک محصول جزیی را با تخفیف دریافت کنم؟
  • خوشبختانه با نظر مدیریت هامیستا مبنی بر حمایت بیشتر شرکت ها و استارت‌آپ های نوتاسیس، استارت‌آپ ها و شرکت های تایید شده، علاوه بر خرید کامل یک پکیج‌، از این پس می توانند محتویات پکیج خود را در همان پنل تغییر داده و سفارش خود را به موارد جزیی تری که نیازشان می باشد تغییر و ثبت نهایی نمایند.
خدمات ویژه هسته های فناور | شرکت های مراکز رشد و پارک علم و فناوری سراسر کشور
  • طبق تفاهم و همکاری ایجاد شده بین هامیستا و مرکز رشد واحد های فناور، تمامی خدمات و پکیج های ویژه، این بار برای هسته های فعال در مراکز رشد و واحد های فناور سراسر کشور و همچنین شرکت های رشد یافته یا در حال رشد زیر مجموعه پارک علم و فناوری و واحد های وابسته به معاونت پژوهشی ریاست جمهوری فعال گردیده است.
  • تمامی خدمات ویژه مراکز رشد (و پارک علم و فناوری) همانند ثبت سفارش خدمات و پکیج های ویژه خواهد بود با این تفاوت که مجوز مورد نیاز جهت فعال شدن خدمات ویژه  برای شرکت ها و هسته های فعال زیرمجموعه مراکز رشد، نامه پذیرش مرکز رشد می باشد.