هامیستا، حامی کسب و کار شماست..

تخفیف ویژه مراکز رشد و واحد های فناور

عضو مراکز رشد یا پارک علم و فناوری هستی؟ مجموعه خدمات ضروری کارت رو با بهترین کیفیت و با تخفیف  ویژه دریافت کن!  خدمات پنل ویژه واحد های فناور صرفا ویژه افراد حقوقی یا هسته های فناور (حقیقی دارای نامه پذیرش مراکز رشد) می باشد. ثبت سفارش این خدمات به صورت تکی یا به صورت پکیج، دارای 30% تخفیف نسبت به پنل ثبت سفارش هامیستا می باشد.

راهنمای خدمات ویژه واحد های فناور

پکیج خدمات مورد نیازت رو انتخاب کن!

پکیج برنزی واحد های فناور

ارائه شده برای استارت‌آپ ها،شرکت ها،مراکز رشد و ارگان های نو تأسیس و درحال رشد!

پکیج نقره‌ای واحد های فناور

ارائه شده برای استارت‌آپ ها،شرکت ها،مراکز رشد و ارگان های در حال پیشرفت و متوسط !

پکیج طلایی واحد های فناور

ارائه شده برای استارت‌آپ ها،شرکت ها،مراکز رشد و ارگان های رشدیافته و بزرگ!

سوالات متداول خدمات ویژه واحد های فناور

چگونه میتوانم به جای خرید پکیج کامل خدمات ویژه، یک محصول جزیی را با تخفیف دریافت کنم؟
  • خوشبختانه با نظر مدیریت هامیستا مبنی بر حمایت بیشتر شرکت ها و استارت‌آپ های نوتاسیس، استارت‌آپ ها و شرکت های تایید شده، علاوه بر خرید کامل یک پکیج‌، از این پس می توانند محتویات پکیج خود را در همان پنل تغییر داده و سفارش خود را به موارد جزیی تری که نیازشان می باشد تغییر و ثبت نهایی نمایند.
خدمات ویژه هسته های فناور | شرکت های مراکز رشد و پارک علم و فناوری سراسر کشور
  • طبق تفاهم و همکاری ایجاد شده بین هامیستا و مرکز رشد واحد های فناور، تمامی خدمات و پکیج های ویژه، این بار برای هسته های فعال در مراکز رشد و واحد های فناور سراسر کشور و همچنین شرکت های رشد یافته یا در حال رشد زیر مجموعه پارک علم و فناوری و واحد های وابسته به معاونت پژوهشی ریاست جمهوری فعال گردیده است.
  • تمامی خدمات ویژه مراکز رشد (و پارک علم و فناوری) همانند ثبت سفارش خدمات و پکیج های ویژه خواهد بود با این تفاوت که مجوز مورد نیاز جهت فعال شدن خدمات ویژه  برای شرکت ها و هسته های فعال زیرمجموعه مراکز رشد، نامه پذیرش مرکز رشد می باشد.