قوانیــن و مقررات پلتفـــرم هامیستـا

استفاده از خدمات هامیستا ملزم به رعایت قوانین و شرایط زیرمی باشد..

 1. تمامی فعالیت‌های وبسایت هامیستا مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی شده و در همین راستا، وبسایت هامیستا دارای نماد اعتماد الکترونیکی می‌باشد. از کاربران عزیز وبسایت نیز انتظار می‌رود در چارچوب قوانین کشوری رفتار و فعالیت کنند.
 2. لازم است کاربران قبل از استفاده از خدمات هامیستا، از قوانین و مقررات این پلتفرم اطلاعات کامل کسب کنند و قائل به رعایت این قوانین باشند. تیم هامیستا در برابر هرگونه مشکلی که به علت زیر پا گذاشتن قوانین کاربران و نتایج ناشی از آن که ممکن است پیش آید، مسئولیتی ندارد.
 3. محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “هامیستا” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.
 4. هر گونه سوء استفاده از مطالب موجود در سایت، پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید.
 5. استفاده از محتویات “سایت هامیستا” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.
 6. نمونه کارهای موجود در “سامانه هامیستاگرام” توسط متخصصان و طراحان  این مجموعه طراحی و تولید و با اطلاع طراح آن در سایت منتشر شده است. استفاده و کپی برداری از خدمات ارائه شده در این سیستم خلاف قوانین حق نشر و کپی رایت بوده و پیگرد در پی خواهد داشت.
 7. تمامی سفارش دهندگان در هامیستا می بایست هنگام ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مجموعه هامیستا هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 8. خدمات ویژه استارت‌آپ و تخفیف این پنل صرفا برای هسته های مراکز رشد،واحد های فناور،شرکت های زیرمجموعه پارک علم و فناوری،پیشران،خلاق یا دانش بنیان و شرکت های نوتاسیس(حداکثر 2 سال تاسیس) و یا اشخاص حقیقی دارای استارت آپ ثبت شده به نام شخص فعال خواهد شد و موارد فوق ملزم به معرفی نامه یا سندی برای احراز خود در بخش پروفایل کاربری>آپلود مجوز می باشند. 
 9. شما به مجموعه هامیستا اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت هامیستا” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت هامیستا” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.
 10. “سایت هامیستا” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل این مجموعه نباشد و هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات “سایت هامیستا” لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از مجموعه اداره شده، لذا این مجموعه نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد.
 11.  شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت های لینک شده در “سایت هامیستا” باشد، خود برعهده خواهید داشت.
 12. “سایت هامیستا” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت هامیستا” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
 13. “سایت هامیستا” اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می کند. “سایت هامیستا” تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از سایت یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.
 14. طبق عرف بین‌المللی، طراح حق دارد در گوشه‌ای از طرح (از پوستر گرفته تا طرح وبسایت) امضای کوچکی از شخصیت حقیقی یا حقوقی خود به جا بگذارد. بسیاری از طراحان از همین طریق به دیگران معرفی می‌شوند و این مساله معمولا به نفع طراح است.منطقا او از منافع خود می گذرد و می تواند توقع داشته باشد شما هم کمی از منافع خودتان بگذرید. بنابراین در صورتی که تمایل دارید آن امضا به هر دلیلی حذف شود، اولا در همان ابتدای پروژه این درخواست را مطرح کنید، دوما بابت حذف آن مشمول پرداخت مبلغی توافقی به عنوان «سلب حق کپی رایت» خواهید شد.
 15. در صورتی که طرح های پیشنهادی اولیه، قبل از تایید نهایی از سوی مشتری در یک طرح گرافیکی مورد استفاده قرار گیرد، به منزله تایید نهایی و بسته شدن پروژه تلقی خواهد شد و از آن پس هرگونه تغییرات روی آن، مشمول پرداخت هزینه مجزا میباشد.
 16. “سایت هامیستا” این حق را برای خود محفوظ می دارد که حق نشر خود را در خدمات مختلفی که به مشتریان ارائه می دهد حفظ کند.
 17. ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های “سایت هامیستا” پس از مدتی به روز خواهد شد. در این صورت شما، توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.
 18. این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت هامیستا” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.
 19. مجاز بودن سفارشات ارسالی طبق قوانين وزارت ارشاد اسلامی و قوانین حاکم در دولت جمهوری اسلامی ایران الزاميست.
 20. سفارشاتي هستند که جهت ثبت آن نياز به ارائه مجوز می باشد که تعدادی از آنها به شرح زير است : آرم شرکت های دولتی – انواع برچسب های تمام لاتين – مواد دارويی – مواد شيميايی – انواع کارت ضمانت – برچسب های راهنمايی و رانندگی – برچسب مواد غذايی – تجهيزات پزشکی – مواد آرايشی و بهداشتی و …
 21. امکان ۱۵ الی ۲۰ درصد تیرگی در چاپ طبیعی بوده و جزو گارانتی پنل چاپ هامیستا محسوب نخواهد شد.
 22. امکان تغییر رنگ در چاپ های فرم عمومی که با فاصله زمانی (حتی یک روز) تجدید چاپ میشوند کاملا طبیعی است و مشمول گارانتی چاپ نخواهد شد. (فرم های عمومی به اقتضای زمان، نوع رنگ های مصرفی، نوع کاغذ و بافت ، شیت بندی و … ممکن است خروجی های متفاوتی داشته باشند.)
 23. موارد قابل مرجوع و تجدید چاپ، مواردی هستند که به دلیل خرابی دستگاه یا نقص در کیفیت اتفاق افتاده باشد.

قوانین مربوط به ارسال بسته :

– پرداخت هزینه ارسال با شخص سفارش دهنده میباشد.
– روش ارسال بسته به شهرهای کشور، به انتخاب کارفرما میتواند متغیر باشد.

شروط استرداد وجه در پروژه های طراحی پنل ثبت سفارش :
الف-در شرایطی که سفارش طراحی به  هر دلیلی، در کمتر از ۲ ساعت توسط کارفرما لغو شود، مجموعه هامیستا موظف به استرداد تمام مبلغ پرداختی به ایشان خواهد بود.
ب- در شرایطی که بیش از ۲ ساعت و کمتر از ۱۲ ساعت از زمان سفارش طراحی در گذشته باشد،  ایده پردازی یا اجرا توسط تیم هامیستا به انجام رسیده و به دلیل صرف زمان و تخصص، استرداد مبلغ با کسر ۵۰٪ مبلغ پرداختی مقدور خواهد بود.

ج- در شرایطی که بیش از ۱۲ ساعت از زمان ثبت سفارش گذشته باشد و کارفرما تصمیم به لغو پروژه گرفته باشد، تیم مجری به دلیل زمانی که صرف انجام ایده پردازی و طراحی شده، موظف به پرداخت هیچگونه خسارتی نخواهد بود و امکان استرداد مبلغ مقدور نیست.

د- از آنجایی که با استناد به قوانین مذکور، مجموعه ما موظف به اعمال تغییرات تا مرحله جلب رضایت مشتری میباشد، در شرایطی که کارفرما بصورت یکطرفه از ادامه روند تغییرات و دریافت اتودهای طرح صرف نظر کند، پروژه مختومه اعلام شده و مجموعه سایت هامیستا موظف به پرداخت هیچگونه خسارتی نخواهد بود و امکان استرداد مبلغ مقدور نیست.

قوانین حق نشر و چاپ:

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای «سایت هامیستا» محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین حق نشر آگاه شوند.

 • طراحی گرافیک

شما تضمین می‌کنید که تمامی متون، تصاویر گرافیکی، تصاویر عکاسی شده، طراحی ها، لوگوها و مارک‌های تجاری و دیگر مواردی که در اختیارمان قرار داده اید و قرار است در طراحی آیتم های تبلیغاتی شما از آنها استفاده شود، متعلق به خود شما بوده و یا امتیاز استفاده از آنها را در اختیار دارید.
همچنین حقوقی نیز برای ما در نظر گرفته شده است که خود به خود اعمال خواهد شد. این حقوق به قرار ذیل است:
ما مایلیم که نمونه کارهایمان را به مشتریان بالقوه خود نشان دهیم و نام مجموعه شما را به عنوان یکی از مشتریان خود ذکر کنیم. این حق برای ما محفوظ است که طرح های گرافیکی شما را نیز به عنوان یکی از نمونه کارهای خود به دیگران معرفی کنیم، درباره‌ی پروژه شما مطلب بنویسیم و در محیط وب منتشر کنیم و یا حتی طراحی انجام شده برای شما را در کتاب هایی که می‌نویسیم و یا ترجمه می‌کنیم، بیاوریم. همچنین این حق را نیز داریم که در گوشه ای از طراحی شما، نام مجموعه خود را به همراه لوگویی کوچک بصورتی که قابل خواندن باشد قرار دهیم، بطوری که به طرح اجرا شده برای شما لطمه ای نزند. شما حق ندارید کاری را که توسط تیم ما انجام شده است را به نام اشخاص یا شرکت دیگری معرفی کنید.

 • چاپ

شما تضمین می‌کنید که تمامی متون، تصاویر گرافیکی، تصاویر عکاسی شده، طراحی ها، لوگوها و مارک‌های تجاری و دیگر مواردی که در اختیارمان قرار داده اید و قرار است برای شما به چاپ برسد، متعلق به خود شما بوده و یا امتیاز استفاده از آنها را در اختیار دارید.
همچنین حقوقی نیز برای ما در نظر گرفته شده است که پس از چاپ، خود به خود اعمال خواهد شد. این حقوق به قرار ذیل است:
ما مایلیم که نمونه کارهایمان را به مشتریان بالقوه خود نشان دهیم و نام مچموعه شما را به عنوان یکی از مشتریان خود ذکر کنیم. این حق برای ما محفوظ است که نمونه چاپ شده سفارش شما را نیز به عنوان یکی از نمونه کارهای خود به دیگران معرفی کنیم، درباره‌ی پروژه شما مطلب بنویسیم و در محیط وب منتشر کنیم و یا حتی سفارش چاپ شده شما را در کتاب هایی که می‌نویسیم و یا ترجمه می‌کنیم، بیاوریم. شما حق ندارید کاری را که توسط تیم ما انجام شده است را به نام اشخاص یا شرکت دیگری معرفی کنید.

 • طراحی وب‌سایت

شما تضمین می‌کنید که تمامی متون، تصاویر گرافیکی، تصاویر عکاسی شده، طراحی ها، لوگوها و مارک‌های تجاری و دیگر مواردی که در اختیارمان قرار داده اید و قرار است در طراحی سایتتان از آنها استفاده شود، متعلق به خود شما بوده و یا امتیاز استفاده از آنها را در اختیار دارید.
همچنین حقوقی نیز برای ما در نظر گرفته شده است که خود به خود اعمال خواهد شد. این حقوق به قرار ذیل است:
ما مایلیم که نمونه کارهایمان را به مشتریان بالقوه خود نشان دهیم. این حق برای ما محفوظ است که سایت شما را نیز به عنوان یکی از نمونه کارهای خود به دیگران معرفی کنیم، درباره‌ی این پروژه مطلب بنویسیم و در محیط وب منتشر کنیم و یا حتی نام سایت شما را در کتاب هایی که می‌نویسیم و یا ترجمه می‌کنیم، بیاوریم. همچنین این حق را نیز داریم که در داخل کدهای HTML به شکل Comment نام سایت خود و اشخاص فعال در پروژه شما را، ذکر کنیم و حتی لوگویی کوچک به همراه نام مجموعه را در زیر صفحات شما قرار دهیم که به سایت ما متصل شده است. شما حق ندارید کاری را که توسط تیم ما انجام شده است را به نام اشخاص یا شرکت دیگری معرفی کنید.

نکته آخر..

برای استفاده‌ی بهینه از خدمات هامیستا، شایسته است قوانین مربوطه به صورت متقابل هم از سمت تیم هامیستا و هم از سمت کاربران رعایت شود تا از بروز مشکل برای طرفین پیشگیری به عمل آید. تیم هامیستا برای بهبود و پیشرفت روزافزون خدمات خود و رفع ایرادات احتمالی، همواره آماده‌ی دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقاد از سمت کاربران گرامی می‌باشد. امید است با همکاری کاربران عزیز بتوانیم در ارائه‌ی خدمات مناسب برای مخاطبانمان موفق باشیم.

  • پیشاپیش از حسن توجه شما جهت  پیشبرد یک همکاری حرفه‌ای متشکریم!